Fitness Club S4 Puławska

Na Starym Mokotowie przy ulicy Puławskiej znajduje się Fitness Club S4. Oferta klubu to siłownia, sauna oraz zajęcia fitness prowadzone przez doświadczonych i energicznych trenerów. Klub honoruje karty MultiSport, FitFlex, FitProfit i FitProfit Sport. Klub jest całodobowy i otwarty przez 7 dni w tygodniu.
Dzielnica: 
Adres: 
Puławska 39

Moim zdaniem dobra siłownia, trenerzy na miejscu sensowni, pomocni, dużo sprzętu i sporo miejsca, fajnie że są tanie karnety nocne to też spory plus S4.

spoko siłka mają dobrych trenerów i dużo miejsca do ćwiczenia

Uwielbiam fitnessik w S4 :) świetni prowadzący, chyba nafajniejsza kadra fitness w Wawie no i do tego sauna, siłownia, klub otwarty 24/7 ... rewelacja!!

Witajcie!! Podpowiedzcie na co warto z fitnessu wybrać się do S4?

dla mnie super miejsce :)) bardzo lubie ich zajęcia fitness mają naprawdę mega trenerów, na miejscu oczywiście także sauna, siłownia, wszystko czego mi potrzeba :)

klub w porządku mają bardzo solidne wyposażenie siłki, sauna też oczywiście na miejscu, nic dodać nic ująć imho, tylko ćwiczyć!

fajne miejsce na poprawienie sobie kondycji ,dobry sprzęt i znający swoją prace trenerzy..:)
No i jeszcze jedno,w końcu jest tam czysto,brawo P.Grażynko to Pani zasługa !!!Fajna z Pani Kobietka..:)

To bez wątpienia jedna z najgorszych jeśli nie najgorsza sauna do jakiej się wybrałem. Bardzo mała i ogólnie odpychająca (ciemna, wydawała się też brudna). Dodatkowo była niedostępna ze względu na tłok w poniedziałkowy wieczór. najgorsze jednak jest to, że mimo braku możliwości skorzystania z usługi zignorowali moją reklamację. Nie polecam firm stosujących takie praktyki. Straciłem 15 zł za jednorazowe wejście a nawet nie udało mi się z niczego skorzystać :(

Krzysztof mam ten sam problem... Kupiłam karnet open na cały miesiąc, głównie zależało mi na saunie, bo uwielbiam ten rodzaj relaksu. Po przybyciu na miejsce i założeniu karty klubowej, skierowałam się w stronę sauny i wiecie co zastałam?? puste pomieszczenie do remontu, inteligentna Pani w "recepcji" nawet nie poinformowała mnie o braku sauny, tłumaczyła się, że nie wie kiedy ta sauna faktycznie będzie. Poinstruowała mnie, że jeśli mam jakieś uwagi to żebym skierowała się do głównej siedziby na Puławskiej w Warszawie (dodaję, że miejsce zdarzenia to nowy, we wrześniu 2015 otwarty klub w Gdyni). I tu zaczynają się schody, bo na Puławskiej chyba nikt nie pracuje :) Reklamacja złożona mailowo 10 września- zero odzewu, milion telefonów na infolinię- zero odzewu, w końcu reklamacja pisemna- zero odzewu :) Ale ja nie odpuszczę, jestem zawzięta i niebawem wybieram się do Rzecznika :)

Dodaj opinię

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.