Warszawianka Wodny Park

Bardzo bogaty zakres atrakcji. Sauna rzymska (łaźnia parowa), aromabath - wilgotna inhalacja z aromatami. Sauny suche: sanarium z aromatoterapią i chromoterapią, tradycyjna sauna fińska oraz caldarium - sauna sucha z inhalacjami ziołowymi oczyszczającymi drogi oddechowe. Oprócz tego masaże, basen, bicze wodne i mnóstwo innych.
Rodzaje sauny: 
Sauna sucha (fińska)
Sauna mokra (parowa, łaźnia rzymska)
Dodatkowe usługi: 
Masaż
Pokój wypoczynkowy
Dzielnica: 
Adres: 
Merliniego 4

Średni poziom higieny w saunach i jeszcze bardziej średni poziom zachowania panów. Ostatnio byłam tam napastowana po wyjściu z sauny tureckiej, przez jednego z klientów. Często też się zdarza że jakiś facet snuje się z sauny do sauny za kobietą, narzuca się.
Kiedyś jakiś fagas ukradł mi ręcznik i po wyjściu z łaźni parowej nie miałam się w co zawinąć.
Obsługa ma daleko gdzieś zgłaszane uwagi.

Nie raz byłem w saunie Na Warszawiance wszystko jest zawsze w najlepszym porządku 99% ludzi relaksujących się tam zachowuje się normalnie, przyzwoicie i skromnie

Nie raz byłem w saunie Na Warszawiance wszystko jest zawsze w najlepszym porządku 99% ludzi relaksujących się tam zachowuje się normalnie, przyzwoicie i skromnie, jeśli chodzi o obsługę jest po prostu super są profesjonalni kulturalni i zawsze służący pomocą.

Jest tam odrobina klimatu, są stali bywalcy, można czuć się swobodnie choć kokony są :), na plus że obsługa zwraca uwagę że drugi ręcznik, że bez kostiumu pod ręcznikiem ale to nie poziom, który mógłby być osiągnięty gdyby komuś zależało. Wydaje mi się że miejsce jest w jakimś stanie zawieszenia. Remont musiałby być gruntowny więc kosztowny więc go nie ma a skoro go nie ma to wszystko się coraz bardziej starzeje i coraz bardzo to widać. Ruska bania za to fajna w zimowy wieczór. No i grota lodowa. Kurczę w sumie fajne miejsce :). Tylko jakby kokony nie pchały się do parowej :)....

Dodaj opinię

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.