Klub Sauna Galla

Obiekt mogący pochwalić się wieloletnią działalnością, jest często odwiedzany głównie przez stałych bywalców. Od poniedziałku do soboty sauna wyłącznie dla mężczyzn, w niedzielę koedukacyjna. Zniżki dla młodzieży do 25 roku życia.
Rodzaje sauny: 
Sauna sucha (fińska)
Sauna mokra (parowa, łaźnia rzymska)
Dodatkowe usługi: 
Masaż
Barek z napojami
Pokój wypoczynkowy
Telewizja
Dzielnica: 
Adres: 
Ptasia 2

Do Klubowej Sauny Galla wpadam sporadycznie aby, poniekąd, zagubić się w stołecznej codzienności. Jest tam "biednie" jeżeli chodzi o wystrój ale bezpretensjonalnie i sympatycznie. Do tego miłego nastroju ostatnio przyczyniają się pracownicy wspaniale ogarniający ten specyficzny obiekt. Pan Artur już od progu zza kontuaru recepcji wita z kurtuazją i entuzjazmem prezentując cieplutki futrzany tors. Potem podczas całego dyżuru jest spełnia wszystkie uwagi klientów oraz dba o powierzchowną czystość. A wieczorem, po pracy, czasami (jak podsłuchałem) wybiera się na spektakle operowe. Pan Mateusz jest uroczym i coraz to męsko piękniejącym młodzieńcem, który klubową pracę godzi z uniwersyteckimi studiami. I jeszcze, na okrasę, pan Damian, wspaniały masażysta, który z oddaniem: mocnymi palcami, dłońmi i rękami profesjonalnie wyczuwa napięcia w ciele pacjenta tak jakby je dokładnie widział. O mankamentach tego "przybytku" nie będę wspominał; uważam, że przydałby się tam mały remont szczególnie upiększający aby wyjść z komunistycznych realiów w kierunku np. jakiejś kolorowej fantazji (może ze świata erotycznej kreskówki, komiksów itp.). Pozdrawiam. Rafał

E.lucz

No cóz powiedzieć na temat sauny GALLA powinni przeprowadzić kapitalny remont tego obiektu
z tego co słyszałem,nie wiem jak naprawdę jest ale słyszałem że zdarzają się kradzieże komórek oraz kasy.
Ale właściciel to zazwyczaj ma to gdzieś.Atmosfera jest dość przyjemna obsługa całkiem fajna.przychodzą tam faceci różnych gabarytów, co mnie denerwuje, to te stare dziadki natrętne, nachalni,co beszczelnie wszędzie te ręce wyciągają aby dotykać facetów. A jak dalej będzie to zobaczymy w życiu ciekawe czy się coś zmieni, czas pokaże swoje.

Niebawem i ty fiucie będziesz stary i natrętny,

Co racja to racja

W sobotę 30.07.2018 r., wybrałem się do sauny Galla. Była tam jakaś imprezka w cenie 50 pln /menu dupy nie urywało/ ale nie to było atrakcją lecz gryzące pluskwy w pomieszczeniu nad barem. Wielu gości zostało pogryzionych przez te obrzydliwe robale. To jest skandal, żeby w XXI wieku coś takiego miało miejsce! Ten bałagan jak najprędzej powinien być zamknięty a w najgorszym razie jak najprędzej zdezynfekowany. Wszystkim niedoszłym klientom stanowczo i kategorycznie odradzam tam wizyty!

dobra sauna

Dodaj opinię

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.