Ośrodek Inflancka

Kompleks basenów, siłowni, salonu masażu i... sauna. Zarówno fińska - kameralna dla dwóch osób oraz duża, jak i rzymska - parowa, murowana. Możliwość schłodzenia się w basenie z wodą o temperaturze 15 st. oraz wypoczynek na powietrzu. Duża sauna posiada grafik godzinowy oddzielny dla kobiet i mężczyzn, jedynie w niedzielę sauna jest koedukacyjna.
Rodzaje sauny: 
Sauna sucha (fińska)
Sauna mokra (parowa, łaźnia rzymska)
Dodatkowe usługi: 
Masaż
Pokój wypoczynkowy
Wypoczynek na powietrzu
Indywidualna rezerwacja
Basen do schładzania
Dzielnica: 
Adres: 
Inflancka 8

Ja zacząłem swoją przygodę z sauną w ośrodku Inflancka.Jest całkiem przyjemnie,miła atmosfera. W cenie biletu na saunę jest też basen łączny czas przebywania 120 minut. Karnety 4 wejścia 90 złoty.Denerwujące jest tylko to, że w większości kobiety tam przychodzące są podglądaczkami . Podglądają facetów a same wchodzą do sauny w kostiumie.Musi im być w nich gorąco, prawdziwe z nich hardcory.Podziwiam was Hihihi:)

Pewnie zalujesz ze nie możesz poogladac..

Bardzo dobra sauna,jest też w cenie basen.

Ogólnie, to cały ośrodek Inflancka kwalifikuje się do natychmiastowej rozbiórki. Standard prawdziwie PRLowski, polecam dla miłośników skansenów.
Ale sauna sucha jest bardzo gorąca, sauna mokra naprawdę jest też hardkorowa, a do tego możliwość wyjść na zewnątrz i odpocząć na świeżym powietrzu, lub przejść do otwartego basenu i popływać w prawdziwie zimnej wodzie, bezcenne!

Lubię tam przebywać. Miła Pani od "saunowania"Jest spoko:)

Czy można tam saunowac nago?

można

Dodaj opinię

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.